SSTL Puhtausala Ry
Etusivu » Sty » PSsty:n hallitus 2012

Pohjois-Savon Sty - Hallitus 2015

Pohjois-Savon Sty:n etusivulle

Toimintasuunnitelma 2015

 

Liity jäseneksi

 

Puheenjohtaja ja rahastonhoitaja

Raija Tuomikari
040 759 1221
raija.tuomikari@gmail.com

 

Varapuheenjohtaja

 

Auli Rosengren
044 295 1031
auli.rosengren@suomi24.fi

 

Sihteeri

 

Ulla Rissanen
040 556 2049
ullarissanenster@gmail.com

Jäsenrekisterinhoitaja ja tiedotusvastaava

Tapani Salovesi
044 5855 553
tapani.salovesi6@luukku.com

 

Jäsenet

Jussi Remunen
040 353 3215
jussi.remunen@gmail.com

Reetta Parviainen
040 558 0451
parviainen_reetta@hotmail.com

Tapani Salovesi
044 040 4506
tapani.salovesi@gmail.com

 

Varajäsenet

Mirja Räsänen
0500 579 022
mirja.rasanen@siilinjarvi.fi

Joni Hiltunen
050 598 8119
joni.hiltunen@metsatissue.com

 

Pohjois-Savon Sty:n etusivulle