SSTL Puhtausala ry:n hyväksymät testaajat - Hoitoympäristö

Hoitoympäristöjen puhtauspalveluiden hygieniaosaaminen

Haavisto Riikka
Sasky Tampereen palvelualan ammattiopisto
riikka.haavisto@sasky.fi
p. 044 7745004
Testejä alueella: Pirkanmaa

Hakanen Raija
Sedu
raija.hakanen@sedu.fi
p. 040 868 0854
Testejä alueella: Etelä-Pohjanmaa, Pohjois-Satakunta

Hietamäki Jaana, kouluttaja
Koulutuskeskus JEDU, Ylivieska
p. 0403120416
jaana.hietamaki@jedu.fi
Testejä alueella: oma organisaatio

Kantoniemi Minna
Hyria koulutus Oy
minna.kantoniemi@hyria.fi
p. 040 8257722
Testejä alueella: Hyvinkään ja Riihimäen talousalueella tai sopimuksen mukaan

Karppela Pia, kouluttaja
KSAO, Työelämä- ja kehittämispalvelut
p.0206158723
pia.karppela@ksao.fi
Testejä alueella:

Kastarinen Minna, opettaja
Ylä-Savon ammattiopisto
p. 040-1798165
minna.kastarinen@ysao.fi
Testejä alueella: Pohjois-Savo

Kiuru Susanna, palveluohjaaja
HUS Tukipalvelut, Laitoshuolto
p. 050 4279644
susanna.s.kiuru@hus.fi
Testejä alueella: oma organisaatio Peijaksen sairaala

Korolainen Tea
Ylä-Savon ammattiopisto
tea.korolainen@ysao.fi
p. 0400 793029
Testejä alueella: Ylä-Savo

Koskinen Marita
Sastamalan Ruoka- ja Puhtauspalvelut Oy, ServiAkatemia
marita.koskinen@servi.fi
p. 040 6214227
Testejä alueella: Koko Suomi

Kunttu Hanna
hanna.kunttu@arkea.fi
p. 044 9073388
Testejä alueella: Varsinais-Suomi

Lax Minna
Puhdistusalan lehtori
Lounais-Hämeen koulutuskuntayhtymä
p. 040 1908166
minna.lax@lhkk.fi
Testejä alueella: Koko Suomi

Myllykoski Margit
Suomen Diakoniaopisto
margit.myllykoski@sdo.fi
p. 050 3093920
Testejä alueella: Pääkaupunkiseutu

Niinistö Mari
Arkea Oy
mari.niinisto@arkea.fi
p. 040 8457301
Testejä alueella: Turun alue

Niklander Anneli, palveluohjaaja
Hus Asvia, Auroran sairaala, laitoshuolto
anneli.niklander@hus.fi
p. 050 3365749
Testejä alueella: Laitoshuollon perustason toimintayksikössä Auroran sairaalassa.
Tarpeen mukaan muissakin perustason toimintayksiköissä

Niemelä Outi, aikuiskouluttaja
Oulun Palvelualan Opisto
p. 044 7372019
outi.niemela@opao.fi
Testejä alueella: Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi

Pajari-Seppänen Hanna, opettaja, NTM
Stadin ammatti ja aikuisopisto
p. 040 572 4533
hanna.pajari-seppanen@edu.hel.fi
Testejä alueella: oma organisaatio ja Kouvola + Kymenlaakso

Paronen Jonna
HUS, Asvia, Erikoissairaanhoidon toimintayksikkö 2
jonna.paronen@hus.fi
p. 050 4284881
Testejä alueella: Jorvin sairaala

Raittinen Virpi
Sastamalan Ruoka- ja Puhtauspalvelut Oy, ServiAkatemia
virpi.raittinen@servi.fi
p. 040 560 0358
Testejä alueella: Koko Suomi

Saarela Ansa, kouluttaja
Finntensid Oy
asta.saarela@finntensid.fi
p. 044 0418875
Testejä alueella: Koko Suomi

Salmi Meri, palveluohjaaja
HUS Tukipalvelut laitoshuolto, Porvoon sairaala
meri.salmi@hus.fi
p.050 579 0720
Testejä: Oma organisaatio

Salonen Marja-Riitta
Ammattiopisto Spesia
marja-riitta.salonen@spesia.fi
p. 040 900 0038
Testejä alueella: Varsinais-Suomi

Siilamo-Kuusinen Tiina
LHKK/ Lounais-Hämeen koulutuskuntayhtymä
tiina.siilamo-kuusinen@lhkk.fi
p. 040 347 4071
Testejä alueella: Häme, Etelä-Suomi tai sopimuksen mukaan

Suvisilta Sannamari
Päijät-Hämeen Laitoshuoltopalvelut Oy
sannamari.suvisilta@phpalvelut.fi
p. 050 3985881
Testejä alueella: Päijät-Häme, yrityksen toiminta-alue


Vartia-Koivisto Viivi
Sastamalan Ruoka- ja Puhtauspalvelut Oy, ServiAkatemia
viivi.vartia-koivisto@servi.fi
p. 040 6739935
Testejä alueella: Koko Suomi

Virtanen Jaana, palveluohjaaja
HUS Tukipalvelut, Koskelan monipuolinen palvelukeskus
p. 050 402 2821
jaana.ka.virtanen@hus.fi
Testejä alueella: Perustason toimintayksiköt HUS

Väänänen Mari, palveluesimies
Kymenlaakson sosiaali- ja terveyspalvelujen kuntayhtymä, Kastek Oy
p. 040 489 8398
mari.vaananen@kymsote.fi
Testejä alueella: oma organisaatio

Kirjaudu

Tilaa uutiskirje